logo

W marcu III edycja Festiwalu "Młodzi Górą"

Wysłany: wtorek, 18 luty 2014 16:00 przez: Administrator

mlodzi1

Przed nami trzecia edycja festiwalu "Młodzi górą". Tylko do jutra wieczorem organizatorzy czekają na zgłoszenia konkursowe. Najważniejszą cechą festiwalu - jak sami podkreślają - jest jego idea, polegająca na przekonaniu naszego społeczeństwa do faktu iż Polska młodzież potrafi robić wielkie i wspaniałe rzeczy, bo właśnie one dzieją się na Festiwalu Młodzi Górą!

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się 1 lutego 2013r. w Pelplinie, druga w tym samym mieście 29 sierpnia 2013r. Przed nami kolejna odsłona festiwalu, który w myśli organizatorów na przełomie lat osiągnie ogólnopolskie znaczenie. Już wkrótce bo 15. marca  odbędzie się III. Edycja Festiwalu, tym razem w Starogardzie Gdańskim, która już przyjmuje charakter ogólnopolski, ponieważ wpływają do nas zgłoszenia do Etapu Konkursowego z całego kraju!


Po więcej o samym wydarzeniu organizatorzy odsyłają na swoją stronę internetową na portalu społecznościowym. Na zgłoszenia w etapie konkursowym organizatorzy czekają do jutra (19 lutego 2014 r.) do godz. 20.00. Aby zarejestrować się wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , w którym muszą się znaleźć:

 

a) Nagranie Waszej twórczości (PAMIĘTAJ! im lepsza jakość nagrania tym łatwiej będzie nam podjąć prawidłową decyzję)
b) Nazwa danej formacji
c) Opis danej formacji :
    - jaką muzykę gracie?
    - jak długo gracie?
    - ile osób jest w zespole
d) W temacie wiadomości prosimy wpisać "III. Festiwal Młodzi Górą - KONKURS"

 

Więcej informacji o tym etapie konkursu znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

mlodzi3

 

Komentarzy 72

Skomentuj© STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.