logo

W ŻAKU za darmo na sto procent

Wysłany: czwartek, 13 luty 2014 10:48 przez: Administrator

Zak2

Trwa rekrutacja zimowa do szkół dla dorosłych. Czy w którejś ze szkół zdobędziemy cenne wykształcenie całkowicie za darmo? W ostatnich latach wiele szkół promowało swoje kierunki, jako całkowicie darmowe. Ostatnie miesiące przyniosły jednak wiele zmian na starogardzkim rynku edukacyjnym.

Ukryte opłaty wprowadzają zarówno ogólnopolskie sieci Szkół, jak i małe lokalne szkoły mające swoje oddziały w naszym mieście. Należy przede wszystkim uważać na umowy zawierane ze szkołami, które często zawierają niekorzystne dla uczniów zapisy dotyczące wprowadzania opłat w przyszłości. Czy to koniec darmowej edukacji dla dorosłych?

 

Na szczęście nie. Na rynku jest szkoła która gwarantuje w umowie swoim uczniom całkowity brak opłat za naukę. Mowa oczywiście o Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK", które od początku zimowej rekrutacji dołącza do umów „Gwarancję braku opłat”. Co zawiera taka gwarancja? Jest to część umowy, która gwarantuje każdemu słuchaczowi, że za naukę na darmowych kierunkach nie zapłaci ani grosza. Szkoła ŻAK gwarantuje, m.in.:

- brak wpisowego

- brak tzw. czesnego

- brak opłat za egzaminy wewnętrzne

- brak opłat za egzaminy zewnętrzne

- brak opłat za egzaminy poprawkowe

- brak opłat za zbyt niską frekwencję

- brak opłat za wydanie indeksu

- brak opłat za wydanie legitymacji

- brak opłat za wydanie zaświadczenia

- brak opłat za konsultacje indywidualne

 

Zapis gwarancji nie jest przypadkowy, gdyż opłaty zostały wprowadzone przez część szkół w Starogardzie Gdańskim i okolicy. Szkoły ŻAK chcąc pozostać placówką oferującą najlepszą ofertę edukacyjną, zdecydowały się zapewnić w umowie swoich uczniów o całkowitym braku opłat.

Na jakich kierunkach możemy uczyć się w ŻAK-u za darmo? Są to m.in. technik bhp, technik usług kosmetycznych, technik rachunkowości, czy opiekunka środowiskowa. Atrakcyjne wykształcenie można zdobyć już w ciągu jednego roku i co ważne całkowicie za darmo.

 

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: http://starogard-gdanski.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie/

Aktualnie trwa rekrutacja zimowa. Osoby zainteresowane mogą wysłać zgłoszenie on-line i rozpocząć naukę już w lutym 2014 r. Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy

Zak1

/materiał sponsorowany/

 © STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.