logo

Kierowca czerwonego sharana uciekł z miejsca wypadku

Wysłany: piątek, 07 luty 2014 14:02 przez: Administrator

sharan1Starogardzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się na ulicy Lubichowskiej, gdzie kierowca czerwonego sharana potrącił 14-letnią pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło 5 lutego br. przed godziną 8:00 w pobliżu skrzyżowania ulicy Lubichowskiej z Kopernika. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych jadące w kierunku osiedla Przylesie auto potrąciło na przejściu dla pieszych 14-letnią mieszkankę Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna kierujący czerwonym volkswagenem sharan odjechał z miejsca zdarzenia. Nastolatka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Rysopis kierowcy:

Wiek ok. 40 lat, średniej budowy ciała, ubrany w był w czarną kurtkę i czapkę.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności dotyczące tego wypadku. Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd., ul. Boh. Getta 2, tel. 058-737-03-38.

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.

Komentarzy 199

Skomentuj© STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.