logo

Ukradł szklarnię i usłyszał zarzuty

Wysłany: sobota, 01 luty 2014 12:15 przez: Administrator

wlam2-2Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali złodzieja, który ukradł metalową konstrukcję szklarni ogrodowej. Do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych. Skradzione elementy trafiły do punktu skupu złomu. Zatrzymany przez policję mężczyzna usłyszał wczoraj zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Pod koniec stycznia br. dyżurny starogardzkiej komendy przyjął zgłoszenie o kradzieży szklarni. Do zdarzenia doszło na terenie miejscowych ogrodów działkowych.

Po przyjęciu zawiadomienia funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania. Zaczęli zbierać informacje, dzięki którym wpadli na trop złodzieja. Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. Interweniujący w tej sprawie policjanci ustalili, że złodziej najpierw zdemontował metalową konstrukcję szklarni, a następnie przewiózł ją rowerem do punktu skupu złomu.

Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty. W najbliższym czasie 31-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.

Komentarzy 60

Skomentuj© STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.