Wielki koncert w Grodzisku Owidz!

Wysłany: środa, 17 lipiec 2013 11:05 przez: Administrator
drukuj email skomentuj

owidz europatomy

De Mono, Blue Cafe, Mezo i Pectus to gwiazdy, które mogą zagrać u nas na Wielkim Koncercie organizowanym przez Radio ZET, TVP1 i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich już 31 sierpnia! Czy koncert odbędzie się w Grodzisku Owidz zależy tylko od nas. Po pierwszym etapie konkursu Grodzisko zostało zakwalifikowane do części finałowej razem z innymi 10-cioma miejscami, które zmieniły się dzięki funduszom europejskim. Teraz wszystko zależy od internautów. Wystarczy wejść na stronę www.europatomy.pl i oddać głos na Grodzisko Owidz. Głosowanie trwa do 21 lipca br.

Zdjęcie Grodziska w Owidzu wysłał na konkurs Pan Robert Dalecki, nauczyciel z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Owidzu. Kapituła Konkursowa zakwalifikowała średniowieczny gród do grona 10-ciu finalistów, spośród których, głosami internautów zostanie wyłoniony zwycięzca. W zwycięskim miejscu Radio ZET wspólnie z TVP1 zorganizują koncert transmitowany na żywo na całą Polskę. Zachęcamy do systematycznego głosowania!

 

 

 

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.