Policjanci zatrzymali aż pięciu poszukiwanych

Wysłany: wtorek, 14 styczeń 2014 14:59 przez: Administrator
drukuj email skomentuj

Starogard Poszukiwani2Policjanci z powiatu starogardzkiego wczoraj zatrzymali pięć osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Trzech z zatrzymanych mężczyzn trafiło do aresztu śledczego,  a dwie osoby były poszukiwane w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu. To kolejne pozytywnie zakończone przez miejscowych funkcjonariuszy poszukiwania.

Tylko wczoraj policjanci ze Starogardu Gdańskiego  zatrzymali pięciu poszukiwanych mężczyzn. Do ich zatrzymania przyczynili się dzielnicowi, kryminalni oraz funkcjonariusze z patrolu.

Dzięki pracy kryminalnych do aresztu trafił ścigany listem gończym 22-latek. Policjanci zatrzymali również 25 i 47-letniego mieszkańca Kociewia, którzy byli poszukiwani przez miejscowy sąd w celu osadzenia w najbliższym areszcie śledczym. Poza tym starogardzcy dzielnicowi zatrzymali 2 mężczyzn, którzy byli poszukiwani w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu. Poszukiwany przez miejscową prokuraturę 29-latek i szukany przez komornika 41-latek, po sporządzeniu stosownej dokumentacji zostali zwolnieni.

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.