logo

W drzewo po nieprawidłowym wyprzedzaniu

Wysłany: czwartek, 09 styczeń 2014 19:39 przez: Administrator

zbl wyp1Policjanci z posterunku w Zblewie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 214.  Jak wstępnie ustalili policjanci,  jadący w kierunku centrum Zblewa volkswagen zderzył się z wyprzedzaną ciężarówką, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Wczoraj nad ranem dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się w pobliżu Zblewa na drodze wojewódzkiej nr 214. Na miejsce natychmiast skierowano patrol drogówki.

 

Jak wstępnie ustalili policjanci do wypadku doszło na oznakowanym zakręcie, gdy 43-letni kierowca osobowego volkswagena kończył manewr wyprzedzania ciężarowego volvo. Mężczyzna aby uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka autem odbił w prawo i uderzył w bok wyprzedzanej ciężarówki. W wyniku tego zderzenia kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi. 43-letni kierowca volkswagena z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

zbl wyp2

zbl wyp3

 

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.

Komentarzy 93

Skomentuj© STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.