logo

Za narkotyki do aresztu, za jazdę po alkoholu przed sąd

Wysłany: wtorek, 07 styczeń 2014 15:33 przez: Administrator

konopie2Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 19-latka, który przy sobie oraz w mieszkaniu trzymał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli blisko 14 gram amfetaminy i marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili już zarzuty w tej sprawie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

STAROGARD GDAŃSKI – ODPOWIE ZA POSIADANIE AMFETAMINY I MARIHUANY

 

W minioną niedzielę policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w Lubichowie zatrzymali 19-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli woreczki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Badanie policyjnym testerem wykazało, że były to narkotyki. Policjanci przeszukali również mieszkanie zatrzymanego, za kanapą w metalowej puszce znaleźli kolejne porcje narkotyków.

19-latek został przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


SKÓRCZ – JECHAŁ BEZ PASÓW, PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ I STRACIŁ PRAWO JAZDY

 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem w Skórczu na ulicy Pomorskiej. Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena passata, badanie alkomatem wykazało, że jest nietrzeźwy. W organizmie miał 0.5 promila alkoholu. Kierowca popełnił również wykroczenia, przekroczył prędkość o  25 km/h oraz w czasie jazdy nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Mieszkaniec Skórcza stracił już swoje prawo jazdy. Niebawem mężczyzna usłyszy zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo 28-latek odpowie za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz nie korzystanie z pasów bezpieczeństwa w czasie jazdy.

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.

Komentarzy 34

Skomentuj© STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.