logo

Zginął dziś na torach... miał 33 lata

Wysłany: wtorek, 24 grudzień 2013 10:36 przez: Administrator

pociag potracenie1Policjanci z Kalisk wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego, w wyniku którego zginął 33-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kościerskiego. Został on potrącony przez pociąg na przejeździe kolejowym.

Do zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem na torach kolejowych w miejscowości Czarna Woda. Z pierwszych ustaleń policjantów, wynika, że kilka minut po godzinie 4:00 pociąg osobowy relacji Chojnice - Tczew potrącił mężczyznę, który znajdował się na torowisku. Do wypadku doszło przed stacją kolejową w Czarnej Wodzie. Obrażenia jakich doznał 33-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego okazały się śmiertelne.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zabezpieczyli pobliski teren oraz ustalili świadków tego wypadku. Funkcjonariusze przeprowadzili badanie staniu trzeźwości kierownika pociągu, maszynisty oraz dyżurnego ruchu ustalając, że byli oni trzeźwi.

Ruch kolejowy na tym odcinku został przekierowany na drugi tor. Dla osób podróżujących tym składem podstawiono drugi pociąg. Obecnie śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

 

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.

Komentarzy 91

Skomentuj© STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.