logo

Czyj to rower? Właściciel poszukiwany

Wysłany: środa, 04 wrzesień 2013 15:20 przez: Administrator

rower1Policjanci ze Starogardu Gdańskiego poszukują właściciela roweru. Zabezpieczony na początku sierpnia jednoślad posiada zeszlifowane numery identyfikacyjne a dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia jego właściciela. Osoby, które rozpoznają prezentowany na zdjęciach rower proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim lub kontakt telefoniczny pod nr 58 737 02 10.

9 sierpnia br. kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zabezpieczyli na terenie jednej z posesji przy ulicy Kopernika rower górski marki CUBE. Właściciel tego jednośladu lub osoby mogące pomóc w jego ustaleniu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z sekretariatem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. ul. Boh. Getta 2 tel. /58/ 737-02-10.

 

Naziemna telewizja cyfrowa na Kociewiu jest już faktem. 18 darmowych programów w bardzo dobrej jakości dociera już prawie do wszystkich. W budownictwie jednorodzinnym wystarczy zakupić dekoder lub telewizor przystosowany do odbioru programów cyfrowych i oglądać. W osiedlach, tam gdzie sygnał telewizyjny dostarcza firma UPC darmowej telewizji cyfrowej nie będzie.

Komentarzy 32

Skomentuj© STOLICAKOCIEWIA.pl 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin serwisu. Projekt: Paweł Brzycki.